2008. április 12., Kiskőrös

Női 24-es pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Monori Marica (Kecskeméti Chen Shi Xinyi Hunyuan Tai Ji Quan SE)
2. helyezés: Antal Erika Paksi (Chen Stílusú Tai Ji Quan Sportegyesület)
3. helyezés: Katzenbachné V.Gabriella (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)

Női pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Baibori Shinar (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
2. helyezés: Kanozsai Krisztina (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
3. helyezés: Czakó Andrea (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)

Női Jian fegyveres formagyakorlat:
1. helyezés: Kiss Zsuzsanna (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
2. helyezés: Baibori Shinar (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
3. helyezés: Czakó Andrea (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)

Férfi 24-es pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Pribojszki János (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
2. helyezés: Gubányi Róbert (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)
3. helyezés: Czompó Zsolt (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)

Férfi pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Lacza János (Paksi Chen Stilusú Tai Ji Quan Sportegyesület)
2. helyezés: Nagy Ferenc (Kecskeméti Chen Shi Xinyi Hunyuan Tai Ji Quan Sportegyesület)
3. helyezés: Bozsik László (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)

Férfi Jian fegyveres formagyakorlat:
1. helyezés: Kasó Tibor (Paksi Chen Stilusú Tai Ji Quan Sportegyesület)
2. helyezés: Bozsik László (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
3. helyezés: Varga Pintér Zsolt (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)

Dao fegyveres formagyakorlat:
1. helyezés: Lacza János (Paksi Chen Stilusú Tai Ji Quan Sportegyesület)
2. helyezés: Kiss Zsuzsanna (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
3. helyezés: Petrovics Tibor (Pécsi Chen Stílusú Tai Ji Quan Egyesület)

Csapat pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Czakó Andrea, Kajtár Orsolya, Kanozsai Krisztina, Kiss Zsuzsanna (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
2. helyezés: Vajna Renáta, Nagy Ferenc, Kocsák András (Kecskeméti Chen Shi Xinyi Hunyuan Tai Ji Quan Sportegyesület)
3. helyezés: Kispataki Szilvia, Bóna Jenő, Kissné Vári Dóra (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)

Tian Xiuchen Vándorkupa:
1. helyezés: Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület
2. helyezés: Paksi Chen Stilusú Tai Ji Quan Sportegyesület
3. helyezés: Kecskeméti Chen Shi Xinyi Hunyuan Tai Ji Quan Sportegyesület

fotók: Háziverseny, 2008