2009. március 29., Kiskőrös

Női 24-es pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Bende Imréné (Solti Chen Tai Ji SE)
2. helyezés: Katzenbachné Vági Gabriella (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)
3. helyezés: Harka Ildikó (Pécsi Chen Stílusú Tai Ji Quan Egyesület)

Női 48-as pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Biacsi Krisztina (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
2. helyezés: Nagy Mariann (Paksi Chen Stilusú Tai Ji Quan Sportegyesület)
3. helyezés: Theobald Klára (Paksi Chen Stilusú Tai Ji Quan Sportegyesület)

Női hagyományos pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Baibori Shinar (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
2. helyezés: Molnár Yvett (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
3. helyezés: Muczer Ildikó (Pécsi Chen Stílusú Tai Ji Quan Egyesület)

Férfi 24-es pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Gubányi Róbert (Kiskőrösi Tai Chi Egyesület)
2. helyezés: Bíró Endre (Kecskeméti Chen Tai Ji SE)
3. helyezés: Kőrösi László (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)

Férfi 48-as pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Nagy Ferenc (Kecskeméti Chen Tai Ji SE)
2. helyezés: Darab Ferenc (Pécsi Chen Stílusú Tai Ji Quan Egyesület)
3. helyezés: Kocsák András (Kecskeméti Chen Tai Ji SE)

Férfi hagyományos pusztakezes formagyakorlat:
1. helyezés: Ilovszky Zsolt (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
2. helyezés: Bozsik László (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)
3. helyezés: Csörögi Gábor (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)

Fegyveres formagyakorlat:
1. helyezés: Darab Ferenc (Pécsi Chen Stílusú Tai Ji Quan Egyesület)
2. helyezés: Kasó Tibor (Paksi Chen Stilusú Tai Ji Quan Sportegyesület)
3. helyezés: Bozsik László (Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület)

Tian Xiuchen Vándorkupa
1. helyezés: Magyarországi Chen Stílusú Xin Yi Hun Yuan Tai Ji Quan Egyesület
2. helyezés: Pécsi Chen Stílusú Tai Ji Quan Egyesület
3. helyezés: Kecskeméti Chen Tai Ji SE

Minden versenyzőnek gratulálunk!